OPRAWY TYPU HIGH BAY W NOWOCZESNYM WYDANIU – POZNAJ HERACLESA

Większość konstrukcji opraw przemysłowych LED opracowanych przez konstruktorów TheusLED to oprawy liniowe. Ze względu na swoją konstrukcję w sposób oczywisty są najlepszym rozwiązaniem do oświetlenia korytarzy (na przykład w magazynach wysokiego składowania). Wykorzystując różne układy optyczne, a także możliwości skalowania opraw typu Prometheus można zoptymalizować niemal każdy projekt oświetleniowy w zastosowaniach przemysłowych.

Są jednak także hale, które można efektywnie oświetlić oprawami typu high-bay. Należą do nich wysokie hale produkcyjne oraz magazyny dla składowania blokowego. Jeżeli powierzchnia hali jest dość duża, plan hali bardziej zbliżony do kwadratu, to zastosowanie lamp o symetrycznym rozsyle ma swoje uzasadnienie.

Lampy typu high-bay stosujemy także w modernizacjach, w których ze względu na koszty nie wymieniana jest instalacja zasilająca oprawy, a życzeniem klienta jest wymiana 1:1 starych kubełkowych lamp metahalogenkowych. W takich sytuacjach niezastąpione są nowe oprawy typu HERACLES!

HERACLES HR1 – charakterystyka

Przemysłowe lampy HERACLES mają bardzo ciekawą konstrukcję aluminiową w formie ściętego ostrosłupa o podstawie sześciokątnej. Okrągłe moduły z wysokowydajnymi diodami LED pozwalają na osiąganie wydajności ok. 180 lm/W, co wyróżnia HERACLESA wśród innych opraw zwieszanych jednopunktowo ze stropu na linkach, czy też łańcuchach. HERACLES ma MOC!

Przesłonięte optykami o różnych kątach rozsyłu (możliwy wybór pomiędzy układami 115o, 90 o, 60 o), cechują się także bardzo wysoką szczelnością (IP65). Dostępna jest także wersja przeznaczona do pracy w podwyższonych temperaturach. Najwyższa jakość wykonania, prosty montaż i długi okres gwarancji, to standardy wszystkich opraw z oferty TheusLED.

OSZCZĘDNOŚCI

Wysokowydajne zasilacze o mocach 100 W, 140 W lub 200 W dają możliwość doboru oprawy odpowiedniej do każdego pomieszczenia. Istnieje możliwość zastosowania zasilaczy z systemami sterowania 0-10 V lub DALI. Standardowo w projektach modernizacji oprawy metahalogenkowe 400 W zastępujemy lampami HERACLES o mocy 140 W (lub 200 W, jeżeli z uwagi na aktualne normy wymagane są wyższe natężenia oświetlenia). Oszczędności w zużyciu energii elektrycznej są zwiększane przez spięcie opraw HERACLES w proste systemy automatyki z czujkami ruchu i czujnikami natężenia oświetlenia. Jest to więc rozwiązanie szczególnie polecane w obecnej sytuacji gwałtownych wzrostów kosztów energii elektrycznej.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze specjalistami firmy TheusLED bezpośrednio lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.theusled.com. Nasi eksperci chętnie zaprezentują Ci korzyści, jakie płyną z wyboru lamp HERACLES, pomogą też w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Modernizacja oświetlenia na Twojej hali – to jest praca dla HERACLESA!

Udostępnij:

Zobacz pozostałe Artykuły

Zapisz się do Newsletter'a

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.