OPINIE INSTALATORÓW

PRODUCENT OŚWIETLENIA - OPINIE INSTALATORÓW

Współpracujemy z najlepszymi Generalnymi Wykonawcami i Firmami Instalacyjnymi. Naszej Firmie, jako producentowi opraw oświetleniowych zależy najbardziej na tym, aby świadczone w naszym imieniu usługi były jak najwyższej jakości. Nasi Klienci także doceniają profesjonalizm i efektywność naszych partnerów. Z drugiej strony – w naszych projektach lamp zawsze uwzględniamy wskazówki i uwagi związane z elementami montażowymi otrzymywane od instalatorów. Pomaga nam to w ciągłym udoskonalaniu naszych produktów.

PRODUCENT OŚWIETLENIA - OPINIE INSTALATORÓW

IntegraSoft Sp. z o.o.

Huta Żabiowolska, 21.02.2019

„Pracownicy naszej firmy zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie instalacji opraw przemysłowych oraz systemów automatyki, w każdej chwili mogą liczyć na wsporacie telefoniczne.”

Z.H.U. "o KrzyK" Kościelniak


„W imieniu firmy Merida sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu mam przyjemnopść polecić firmę Theusled TNC Investments sp. z o.o sp. k. jako profesjonalną i innowacyjną.”

Proton Sp. z.o.o

Zielona Góra 05.03.2019

„TheusLED wspiera nas od strony technicznej i już na początku współpracy zapewniono naszym pracownikom profejsonalne szkolenia. Oprawy z oferty TheusLED są bardzo łątwe w montażu, a ich ewentuyalne naprawy ograniczają się dow ymiany belek led lub latwo dostępnych zasilaczy.”

SAKOP Bytom Sp.z.o.o.

Bytom 15.02.2019

„W imieniu firmy Przedsiębiorstwo Górnicze Produkcyjno Usługowe i Handlowe SAKOP Sp. z.o.o. z siedzibą w Bytomiu polecam THEUSLED „TNC INVESTMENTS” SP. Z O.O. SP.K. jako producenta opraw wysokiej jakości oraz jako godnego zaufania partnera w zakresie oświetlenia”

"Dako" Damian Kowalski

Gniezno 29.08.2019

„Jako firma DAKO z siedzibą w Gnieźnie, świadczymy między usługi instalacji elektrycznych. Współpracę z firmą THEUSLED „TNC INVESTMENTS” SP. Z O.O. SP.K. rozpoczęliśmy w 2015 roku.”

ELPROMM Instalacje Elektryczne

Wrocław 17.07.2019

„Na zlecenie firmy THEUSLED „TNC IVESTMENTS” SP. Z O.O. SP.K. w czerwcu 2019 roku zespół ELPROMM Instalacje Elektryczne zrealizował zadanie polegające na modernizacji oświetlenia głównego oraz awaryjnego w budynku hali zbrojarni na terenie Zakładu Centrozłom w Oławie.”

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.