Oprawy oświetleniowe na inwestycje – ARTECH

Firma TheusLED specjalizuje się w systemach oświetlenia przemysłowego, w których najczęściej oprócz wysokowydajnych opraw LED stosowane są układy sterowania. Nie zawsze jednak zastosowanie pełnej automatyki jest uzasadnione, często najważniejszym parametrem, który jest brany pod uwagę przy ocenie projektu pozostaje cena. Dla Inwestorów, którzy nie decydują się na bardziej zaawansowane systemy oświetlenia i chcą zainstalować proste w konstrukcji i montażu, ale jakościowo bardzo dobre oprawy LED, przygotowaliśmy specjalną wersję oprawy Artemis.

ARTECH – jakie są charakterystyczne cechy tych opraw?

Oprawa inwestycyjna ARTECH charakteryzuje się wysoką wydajnością ok. 150 lm/W, dzięki obudowie z aluminium zapewnione jest skuteczne oddawanie ciepła, co pozytywnie wpływa na przedłużenie żywotności diod. W konstrukcji brak elementów szklanych, diody są osłonięte transparentnym kloszem z PMMA.

Oprawy ARTECH standardowo wyposażone są w zasilacze wysokonapięciowe, całość wykonana w I klasie izolacji elektrycznej. Opcjonalnie można wyposażyć je w zasilacze z systemem sterowania DALI, co umożliwia włączenie opraw ARTECH w systemy oświetlenia wyposażone m.in. w czujniki natężenia oświetlenia oraz czujki ruchu.

Zapoznaj się z informacjami technicznymi oraz kartę katalogową opraw ARTECH

Zastosowanie opraw oświetleniowych ARTECH

Oprawy ARTECH w projektach oświetleniowych sprawdzają się w przypadku hal produkcyjnych oraz magazynów. Można je zastosować także do oświetlenia garaży i warsztatów. Dzięki wysokiej wydajności zastosowanych diod LED, oprawy te są bardzo energooszczędne. 

Największe zalety opraw ARTECH

Dzięki dużej standaryzacji oraz uproszczeniu konstrukcji możemy zaproponować Inwestorom, Generalnym Wykonawcom i Projektantom oprawy o bardzo dobrej relacji jakości do ceny.

Łatwy montaż, brak elementów szklanych, wysoki współczynnik oddawania barw oraz długi czas eksploatacji to podstawowe zalety tych opraw. Dla bardziej wymagających aplikacji istnieje możliwość zastosowania wersji ze sterowaniem DALI, która umożliwia regulację strumienia świetlnego i daje możliwości dostosowania oświetlenia do konkretnych wymagań. System oświetlenia z czujkami ruchu i czujnikami natężenia oświetlenia pozwala na zachowanie najlepszych efektów przy maksymalnych oszczędnościach. 


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy
lub zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta
nasi specjaliści chętnie zaprezentują Ci korzyści
z zastosowania opraw ARTECH i przedstawią pełną ofertę firmy TheusLED. 


Udostępnij:

Zobacz pozostałe Artykuły

Zapisz się do Newsletter'a

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.