PROJEKTOWANIE MODUŁÓW LED

PRODUCENT OŚWIETLENIA - PROJEKTOWANIE MODUŁÓW LED

Nasi inżynierowie działu R&D są świetnymi specjalistami w zakresie projektowania modułów LED. Ich projekty są wykorzystywane przede wszystkim w produkowanych przez TheusLED oprawach oświetleniowych. Świadczymy także usługi projektowania i produkcji modułów LED na zamówienie zewnętrznych firm.

PRODUCENT OŚWIETLENIA - PROJEKTOWANIE MODUŁÓW LED

Analiza potrzeb

Na tym etapie wspólnie przygotujemy:

Zapraszamy do przedstawienia nam koncepcji na produkt oświetlenia LED, a nasz zespół wspólnie z Państwem oceni pomysł na produkt pod kątem technicznym, technologicznym jak i biznesowym.

Etap przygotowania koncepcji produktu kończymy ofertą na wykonanie prac projektowych i realizacji produkcji. Po akceptacji oferty rozpoczynamy etap projektowy.

Projekt

Na etapie projektu przeprowadzamy m.in.:

Największe oszczędności można uzyskać właśnie na etapie projektowania. Jako producent oświetlenia LED wiemy na jakie aspekty konstrukcyjne zwrócić szczególną uwagę, gdzie najczęściej pojawiają się problemy, a gdzie jest największe pole do optymalizacji produktu. Dzięki umiejętnemu doborowi koncepcji technicznych oraz zastosowaniu nieszablonowych rozwiązań możemy wspólnie osiągnąć lepszą pozycję na rynku.

Produkcja i kontrola jakości

Zapewniamy Państwu dostawę gotowych modułów LED zrealizowanych na bazie naszego projektu. Oferujemy kompleksową realizację produkcji:

obsługę logistyczną na poziomie doboru i zakupu komponentów, montaż elektroniczny SMT i THT, montaż mechaniczny modułów LED, mechaniki, okablowania, testowanie optyczne i funkcjonalne, pakowanie i realizację dostaw gotowych wyrobów

W zależności od złożoności projektu, stosowanych technologii, jak i wolumenu produkcji, korzystamy z własnych możliwości produkcyjnych lub posiłkujemy się sprawdzonymi kooperantami. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość dostarczanych wyrobów – niezależnie od sposobu realizacji produkcji. Kontrola jakości jest zawsze przeprowadzana pod naszym nadzorem.

Instalacja

Współpracujemy ze sprawdzonymi, profesjonalnymi firmami instalatorskimi na terenie całej Polski, których pracownicy zostali przeszkoleni w firmie TheusLED w zakresie instalacji opraw przemysłowych LED oraz systemów automatyki. W każdej chwili mogą także liczyć na wsparcie naszych ekspertów i projektantów, którzy na bieżąco monitorują postępy prac.

W sytuacji, gdy inwestor powierza instalację własnym pracownikom lub zleca ją swoim wykonawcom, na życzenie możemy zorganizować szkolenie techniczne dla instalatorów. Nasi pracownicy są do dyspozycji w trakcie prac, udzielają wskazówek telefonicznie lub na życzenie – na miejscu instalacji.

Wsparcie techniczne

Nie kończymy współpracy w momencie sprzedaży oświetlenia. Nasz dział techniczny reaguje na zgłoszenia użytkowników. Ewentualne reklamacje załatwiamy sprawnie i szybko, ceniąc sobie Państwa opinie. Są one podstawą do wprowadzania zmian w funkcjonalności naszych produktów.

INNOWACJE

Jesteśmy inicjatorem zmian technologicznych i pionierem w branży oświetlenia przemysłowego LED

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.