HALE PRODUKCYJNE

PRODUCENT OŚWIETLENIA LED DLA HAL PRODUKCYJNYCH

Optymalny dobór opraw oświetlenia głównego hal produkcyjnych – to wybór z kilku rodzin produktowych oferowanych przez TheusLED, możliwość zastosowania wersji specjalnych (np. dla podwyższonych nawet do 70oC temperatur otoczenia), najwyższa jakość wykonania i współpraca z różnymi systemami sterowania.

PRODUCENT OŚWIETLENIA LED DLA HAL PRODUKCYJNYCH

Do hal produkcyjnych wymagane są systemy oświetlenia o najwyższych standardach. To obiekty często bardzo wysokie, w których procesy produkcyjne wymagają oświetlenia bez efektów migotania, o wysokim natężeniu i współczynniku oddawania barw.

Ze względu na umieszczenie opraw przemysłowych LED często ponad maszynami, każdorazowa wymiana przepalonych źródeł światła stanowi wyzwanie dla ekip utrzymania ruchu. Dlatego ważne, by oświetlenie było bezawaryjne. Oprawy przemysłowe PROMETHEUS spełniają wszystkie te wymagania. PT3-150-S3 oraz PT3-185-S4 mogą być instalowane w halach o wysokościach przekraczających nawet 15 m.

Oszczędności wynikające z zastąpienia tradycyjnych źródeł światła oprawami przemysłowymi LED PROMETHEUS nie opierają się tylko na dużo mniejszym zużyciu energii elektrycznej (najsilniejsza oprawa PT3-320-S6 – 56100 lm, z zasilaczem 320 W w pełni może zastąpić dwie oprawy meta-halogenkowe po 400 W).

Dużo niższe są także koszty eksploatacji związane z serwisem. Nie ma kosztownych wymian źródeł światła. Konstrukcja wszystkich opraw przemysłowych LED PROMETHEUS w sposób naturalny ogranicza osadzanie się kurzu, więc czasokresy pomiędzy przeglądami i czyszczeniem opraw są przeprowadzane dużo rzadziej, niż w przypadku innych źródeł światła.

Oprawy przemysłowe LED PROMETHEUS to niższe koszty eksploatacji i większa trwałość wykonania.

PROPONOWANE OŚWIETLENIE DLA HAL PRODUKCYJNYCH

PROMETHEUS PT3-150-S3

157 W, 26900 lm, trzy belki LED

PROMETHEUS PT3-185-S4

190 W, 33050 lm, trzy belki LED

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.