DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

PRODUCENT OŚWIETLENIA - DZIAŁY KONTROLI JAKOŚCI

Najwyższa jakość światła opraw ze współczynnikami CRI > 90, a nawet w układach na diodach Sunlike CRI > 96 oraz dedykowane rozwiązania zestawiające źródła światła o różnych temperaturach barwowych, to propozycje firmy TheusLED.

PRODUCENT OŚWIETLENIA - DZIAŁY KONTROLI JAKOŚCI

Wymagania stawiane oprawom oświetleniowym instalowanym w działach kontroli jakości są szczególnie wysokie. Światło musi być równomierne, o barwie sprzyjającej długotrwałej, precyzyjnej pracy, oddawać wiernie kolory. Wykluczone są efekty migotania i różnice w barwie oświetlenia wynikające np. z zestawienia w jednej oprawie świetlówek o różnych temperaturach barwowych.

Oprawy przemysłowe PROMETHEUS PT2-060-S1 o temperaturze barwowej 4000 K doskonale nadają się do zastosowania w działach kontroli jakości. Jakość oświetlenia w tym przypadku jest kluczowa, ale aspekt ekonomiczny jest równie ważny – jedna oprawa z zasilaczem o mocy 60 W zastępuje oprawę świetlówkową T8 o mocy prawie dwukrotnie wyższej (2 x 58 W).

Na stanowiskach kontroli jakości, gdzie kluczowym elementem jest weryfikacja barw proponujemy oprawy ARTEMIS, wyposażone w nowoczesną technologię SUNLIKE. Diody LED w tej technologii emitują światło o współczynniku CRI>96, co pozwala na wykrycie błędów niewidocznych w przypadki rozwiązań tradycyjnych.

Oprawy przemysłowe PROMETHEUS spełniają wszystkie niezbędne normy jakości i sprzyjają precyzyjnej pracy

PROPONOWANE OŚWIETLENIE

PROMETHEUS PT2-060-S1

57 W, 9350 lm, jedna belka LED

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.