POMOC W FINANSOWANIU INWESTYCJI

PRODUCENT OŚWIETLENIA LED

TheusLED jest przede wszystkim producentem nowoczesnych systemów oświetlenia, oferujemy jednak także naszym Klientom wsparcie w zakresie pozyskania finansowania modernizacji oświetlenia.

PRODUCENT OŚWIETLENIA LED - POMOC W FINANSOWANIU

Inwestycja w oszczędne oświetlenie przemysłowe zwraca się bardzo szybko. Wymiana tradycyjnego oświetlenia na technologię LED lub instalacja opraw przemysłowych PROMETHEUS w nowych halach to inwestycja, która gwarantuje do 90% oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła.

Kalkulator oszczędności

Dokładne obliczenia, uwzględniające aktualne i prognozowane koszty energii elektrycznej, czasy korzystania z oświetlenia w cyklach dobowych i tygodniowych prezentowane są Klientom w formie kalkulatora oszczędności.

 
 

EFL Credit Agricole

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy we współpracy z firmą EFL propozycję finansowania zakupu lamp przemysłowych LED poprzez leasing. Możemy zaproponować umowy leasingu operacyjnego na 3 i 4 lata z 10% wpłatą początkową. Oszczędności wynikające z zastosowania opraw przemysłowych LED są wyższe niż opłaty leasingowe, więc pierwsze korzyści finansowe dla inwestora pojawiają się już w momencie uruchomienia instalacji.

GREENFLEX

Współpracujemy ściśle także z firmą Greenflex, która dla naszych klientów przygotowuje specjalne programy finansowania inwestycji w energooszczędne systemy oświetleniowe z oszczędności. Razem z ekspertami Greenflex pomagamy klientom w przygotowaniu wniosków o tzw. „Białe Certyfikaty”, które jako premia za energooszczędność znacząco zmniejsza koszty modernizacji. W zależności od wielkości inwestycji, zastosowanych opraw i systemów automatyki zbycie przyznanych przez Urząd Regulacji Energetyki „Białych Certyfikatów” może pokryć nawet 10-20% wartości całej inwestycji.

SPŁATA Z OSZCZĘDNOŚCI W NAJMIE SYSTEMU OŚWIETLENIA

W niektórych przypadkach decydujemy się na przekazanie systemu oświetlenia w najem Klientom, którzy spełniają wymagania kredytowe. Rata czynszu najmu i czas umowy ustalane są w taki sposób, aby klient mógł spłacać comiesięczne obciążenia z oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.

 

Grupa WebSub

Naszym partnerem jest Grupa WeSub, która jest pionierem na polskim rynku w zakresie oferty doradztwa transformacji przedsiębiorstw do modelu subskrypcyjnego.

Grupa WebSub umożliwia w ten sposób rodzimym firmom dołączenie do globalnego nurtu subscription economy (ekonomia subskrypcyjna), w ramach którego już dziś rozwijają się spółki reprezentujące sektory od mody, przez motoryzację po wytwórców maszyn budowlanych.

Wynajem oświetlenia to same korzyści

INNOWACJE

Jesteśmy inicjatorem zmian technologicznych i pionierem w branży oświetlenia przemysłowego LED

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.