PROJEKTANCI

PROJEKTANCI OŚWIETLENIA LED

Integralną częścią ofert na systemy oświetlenia są zazwyczaj zoptymalizowane pod kątem ilości opraw i poboru mocy projekty oświetlenia. Nasi projektanci wspomagają także w pracy współpracujące z TheusLED biura projektowe i architektoniczne.

PROJEKTANCI OŚWIETLENIA LED

Podstawowy projekt oświetlenia stanowi integralną część każdej naszej oferty i jest przygotowywany przez naszych projektantów. Współpracujemy także z architektami i projektantami z innych firm, którzy korzystając z naszych materiałów i wsparcia przygotowują projekty na produkowanych przez naszą firmę oprawach dla swoich klientów.

Specjalnie dla biur projektowych wprowadziliśmy Partnerski Program Współpracy, dzięki któremu nasi partnerzy otrzymują atrakcyjne warunki handlowe, możliwość przeszkolenia produktowego i bezpośrednie wsparcie techniczne i handlowe.

Jako producent oświetlenia gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, terminowość realizacji i opiekę na każdym etapie współpracy. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@theusled.com

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE

Po zawarciu umowy o współpracy udostępniamy wszystkie dane techniczne opraw wraz z kompletem plików fotometrycznych.

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.