PROJEKTY OŚWIETLENIA

PRODUCENT OŚWIETLENIA - PROJEKTY

Integralną częścią ofert na systemy oświetlenia są zazwyczaj zoptymalizowane pod kątem ilości opraw i poboru mocy projekty oświetlenia. Nasi projektanci wspomagają także w pracy współpracujące z TheusLED biura projektowe i architektoniczne.

PRODUCENT OŚWIETLENIA - PROJEKTY

Przy tworzeniu oferty dla zainteresowanych klientów każdorazowo wykonujemy bezpłatnie dokładny, indywidualny projekt oświetlenia. Oprawy przemysłowe dobierane są tak, aby przy spełnieniu wymagań klienta w zakresie uzyskania określonych natężeń oświetlenia, ogólna moc zasilania lamp przemysłowych była jak najniższa. Przy atrakcyjnych cenach naszych lamp gwarantuje to krótki czas zwrotu z inwestycji.

Nasi projektanci wraz z konstruktorami dobierają rozwiązania systemów oświetlenia pod kątem potrzeb klientów. Szeroki zakres mocy zasilaczy od 25 W do 320 W umożliwia zaprojektowanie optymalnego kosztowo systemu oświetlenia dla każdego układu hali. Oprawy przemysłowe PROMETHEUS współpracują z zaawansowanymi technicznie i niezawodnymi systemami automatyki.

Najwyższej jakości oprawy oświetlenia głównego np. oprawy PROMETHEUS, stanowiskowego PROMETHEUS, SELENE oraz oprawy zewnętrzne (uliczne i naświetlacze mają długoletnią gwarancję producenta. Dzięki lokalizacji produkcji w Polsce potrzebne do realizacji projektu oprawy dostarczane są szybko i terminowo. 

Projektanci oświetlenia z TheusLED wyspecjalizowali się w optymalizacji systemów oświetlenia, dobierając także efektywne sterowanie i automatykę. Zapewniają Klientom i Partnerom z Biur Projektowych wszechstronne wsparcie techniczne i projektowe. Są do dyspozycji na każdym etapie projektu i realizacji. Organizowane są szkolenia i webinary.

 

Na webinarze zorganizowanym z firmą PROCAD przedstawiliśmy cały proces projektowania instalacji oświetlenia głównego:

Projektowanie instalacji oświetlenia głównego w wielkopowierzchniowych obiektach przemysłowych w programach Revit oraz Dialux z wykorzystaniem opraw oświetleniowych TheusLED

Na webinarze zorganizowanym z firmą PROCAD przedstawiliśmy cały proces projektowania instalacji oświetlenia głównego:

Projektowanie instalacji oświetlenia głównego w wielkopowierzchniowych obiektach przemysłowych
w programach Revit oraz Dialux z wykorzystaniem opraw oświetleniowych TheusLED

Po zawarciu umowy o współpracy udostępniamy wszystkie dane techniczne opraw przemysłowych LED wraz z kompletem plików fotometrycznych.

Pliki fotometryczne, modele CAD oraz BIM produkowanych przez nas opraw można także ściągnąć po wcześniejszej rejestracji z portalu ARCHISPACE.

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE

Po zawarciu umowy o współpracy udostępniamy wszystkie dane techniczne opraw przemysłowych LED wraz z kompletem plików fotometrycznych.

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A!

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

OŚWIETLENIE
PROMETHEUS

ZWYKŁE OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE

SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.