BEZPŁATNY WEBINAR 27.05.2021 g. 10:00 – DOTACJE z ZUS – MOŻLIWOŚCI DOFINANSOWANIA ZAKUPU OŚWIETLENIA STANOWISKOWEGO

Trwa nabór wniosków do konkursu „Dofinansowanie ZUS na poprawę warunków pracy”.

Nie wszyscy nasi Klienci wiedzą o tym, że zakup oświetlenia stanowiskowego może być w bardzo dużej części dofinansowany. Ma to szczególne znaczenie w tym roku, kiedy to ze względu na wciąż odczuwalne skutki pandemii budżety inwestycyjne wielu firm zostały mocno ograniczone.

Dlatego chcemy pomóc naszym Klientom w organizowanym przez ZUS konkursie „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy”. Przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup oświetlenia, a także pomagamy przedsiębiorcom w prawidłowym przygotowaniu dokumentacji oraz wniosku.

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania ZUS?

Projekt jest w szczególności adresowany do przedsiębiorców, którzy mają w planach zakupienie między innymi oświetlenia poprawiającego warunki pracy na stanowiskach produkcyjnych i montażowych. Taki zakres inwestycji wymieniony jest w katalogu działań inwestycyjnych ZUS.  

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Program kierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw. Dofinansowanie można uzyskać raz na trzy lata, a inwestycja będzie realizowana w 2022r. Co istotne, przedsiębiorstwo ubiegające się o pieniądze nie może zalegać ze składkami w ZUS. 

Podstawowe limity kwotowe i procentowe dotacji na dzień dzisiejszy wynoszą:

Mikroprzedsiębiorstwo – 90% dofinansowania – maks. 139 tys. zł
Małe przedsiębiorstwo – 80% dofinansowania – maks. 209 tys. zł
Średnie przedsiębiorstwo – 60% dofinansowania – maks. 334 000 zł.
Duże przedsiębiorstwo – 20% dofinansowania – maks. 485 000 zł.

Jeśli nie skorzystałeś jeszcze z dofinansowania ZUS, a szukasz nowych, coraz lepszych rozwiązań dla swojej firmy, to koniecznie rozważ inwestycję w zakresie poprawy warunków pracy z pomocą wysokiej dotacji.

W podanych wyżej kwotach ZUS przewiduje dofinansowanie do zakupu opraw z naszej oferty do wysokości nawet 50.000 PLN!

W jaki sposób możemy pomóc Ci poprawić warunki pracy Twoich pracowników?

Oświetlenie stanowiska pracy w powinno być zgodne z normami, równomierne, pozbawione efektów migotania. Duże znaczenie ma odpowiednio dobrana temperatura barwowa źródeł światła i wysoki współczynnik oddawania barw CRI.

W ofercie TheusLED znajduje się kilka opraw, które spełniają te wymagania, a przy tym charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Dla oświetlenia stanowiskowego proponujemy na przykład oprawy przemysłowe LED PROMETHEUS PT3-060-S1 o temperaturze barwowej 4000 K. Oprawy jednobelkowe typu PT3-060-S1 mają zasilacz umieszczony powyżej profilu z modułami LED, w związku z tym w łatwy sposób mogą być zestawiane szeregowo, z minimalnymi odstępami pomiędzy oprawami. Taki układ daje oświetlenie o bardzo równo rozłożonym natężeniu, które jest wymagane w procesach produkcyjnych.

Pokażemy Ci, jak pozyskać fundusze na Twoje inwestycje! 

W poprzednich latach wielokrotnie dostarczaliśmy oświetlenie stanowiskowe, na którego zakup nasi Klienci otrzymywali dotacje z poprzednich edycji konkursu. Firma PS Lift – nasz partner w tegorocznym projekcie jest znakomitym przykładem skutecznego działania w procesie pozyskiwania środków.

Dotacja z ZUS pozwoliła PS Lift wymienić całe oświetlenie w zakładzie produkcyjnym, usprawniła także stanowisko pracy spawacza, dzięki wymianie stołu spawalniczego i odciągu – niwelując przy tym stężenie szkodliwych pyłów powstających podczas spawania. 

Wejdź na dedykowaną stronę, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Udostępnij:

Zobacz pozostałe Artykuły

Zapisz się do Newsletter'a

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.