Polskie oprawy LED – jakie lampy wybrać?

Oprawy LED znajdują swoje zastosowanie we wszelkich gałęziach przemysłu. Większość z opraw dostępnych w ofercie Theusled produkowanych jest w Polsce. Jakie lampy warto wybrać, by oświetlenie okazało się wydajne i efektywne?

Artech  – idealne dla inwestorów

Artech to oprawy liniowe o uproszczonej konstrukcji i wyjątkowo wysokiej wydajności. Są doskonałym przykładem na to, że oprawy LED nie muszą być skomplikowane i zaawansowane, by wyróżniać się wysoką wydajnością. Polskie oprawy LED Artech nie zawierają szklanych elementów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Mają wysoki współczynnik oddawania barw i stały strumień światła. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja jest prosta, a czas jej eksploatacji jest wyjątkowo długi. W zależności od modelu, producent zapewnia 3 do 5 lat gwarancji.

Prometheus – moc i oszczędności

Kolejną polską oprawą LED jest Prometheus. Oprawy przemysłowe tej rodziny nadają się do oświetlania hal produkcyjnych, magazynów czy stanowisk pracy. Cechują się wysoką skutecznością świetlną dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych diod LED.  Na uwagę zasługuje także szeroki zakres mocy oraz możliwość dużej regulacji strumienia świetlnego. Oprawy LED Prometheus mogą współpracować z systemami automatyki. Mogą także pracować w skrajnych warunkach, są odporne na zmienne warunki otoczenia. Produkcja w Polsce zapewnia szybką realizację zamówienia i błyskawiczną dostawę.

Artemis – oświetlenie LED do biur i sklepów

Także w Polsce, w zakładzie w Siechnicach pod Wrocławiem powstaje oprawa Artemis, idealna do magazynów, ale także do sklepów i biur. Profile tych opraw tworzone są z anodowanego aluminium, co zapewnia ich trwałość i wytrzymałość. Oprawy Artemis cechują się wysoką wydajnością oraz możliwością zastosowania razem z systemami sterowania DALI lub 1-10 V. Tym, co charakteryzuje oprawy Artemis jest łatwy montaż i możliwość zamontowania w korytkach instalacyjnych bądź zwieszenia na stalowych linkach. Oprawy LED tej marki spełniają wszystkie wymogi i posiadają certyfikaty i atesty konieczne do zastosowania oświetlenia w zakładach i sklepach, gdzie panuje podwyższony rygor sanitarny.

Jazon – nowoczesne rozwiązanie do hal produkcyjnych

Kolejne polskie oprawy pochodzą z linii Jazon. Oprawy oświetleniowe tej marki nadają się idealnie do zastosowania w nowoczesnych halach wielko-powierzchniowych. Mają wydajność świetlną powyżej 170 lm/W. Dostępne są w trzech wersjach różniących się między sobą długością oprawy i mocą zasilaczy. Pracują z systemami sterowania DALI, posiadają regulację strumienia świetlnego. Tym, co cechuje te oprawy oświetleniowe jest duża tolerancja na wysokie i niskie temperatury. Dzięki stworzeniu oprawy z nietłukącego się materiału, bez zastosowania elementów szklanych, oprawy są w pełni bezpieczne w użytkowaniu w każdych warunkach. Na uwagę zasługuje również długi czas eksploatacji oprawy. Dzięki produkcji na terenie Polski, czas realizacji jest bardzo krótki.

Wszystkie powyższe propozycje dostępne są w ofercie Theusled. Zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij:

Zobacz pozostałe Artykuły

Zapisz się do Newsletter'a

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.