Jazon JZ1 – nowa linia oprawa przemysłowa w ofercie TheusLED!

JAZON oprawy przemysłowe led

Oprawy Jazon – poznaj je bliżej

Czasy, w których głównym oświetleniem przemysłowym były mało ekonomiczne świetlówki, odeszły już w zapomnienie. Dzisiaj prym wiedzie ekonomiczne i niezwykle wydajne oświetlenie LED. Rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością, są oprawy przemysłowe Jazon. Czym się cechują i jakie mają zastosowanie?

Oprawy Jazon – jakimi cechami się charakteryzują?

Główną cechą  oprawy Jazon jest jej wysoka wydajność rzędu powyżej 170 lm/W. Uzyskanie takiej efektywności jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod LED. Nie bez znaczenia pozostaje także zastosowanie zasilaczy o najwyższych sprawnościach, gwarantujących najlepsze uzyskiwane efekty. Oprawy przemysłowe Jazon dostępne są w trzech wersjach, różniących się od siebie długością oprawy i mocą zasilacza (50 W, 100 W i 150 W). Dzięki opcji wyboru mocy i długości oprawy, możliwe jest stworzenie optymalnego systemu oświetlenia do hali przemysłowej czy magazynu przy zachowaniu najwyższych możliwych oszczędności na energii elektrycznej.

Oprawy przemysłowe Jazon- zastosowania

Głównym zastosowaniem opraw przemysłowych Jazon są hale przemysłowe, wielkopowierzchniowe, magazyny, warsztaty czy stanowiska pracy. Dzięki możliwości pracy w wysokich temperaturach otoczenia i w trudnych warunkach, możliwe jest stosowanie opraw w dowolnym miejscu. Cechują się one wysoką klasą szczelności IP66 i bardzo łatwym montażem. Instalacja oprawy może opcjonalnie odbywać się przy użyciu szybkozłączek i zasilania przelotowego. Dzięki technologii LED, oprawy Jazon są ekonomiczne i energooszczędne. Światło jest przyjazne dla oczu, nie powoduje zmęczenia wzroku, migotania ani efektu olśnienia. Wpływa to bezpośrednio na efektywność zadań wykonywanych przez pracowników, a także na ich komfort i bezpieczeństwo pracy. Oświetlenie z czujnikiem ruchu posiada regulację mocy oprawy niezależnie od światła dziennego oraz możliwość programowania z pilota IR, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, szczególnie na halach wielkopowierzchniowych.

Oprawy Jazon- największe zalety

Oświetlenie LED Jazon w wersji ze sterowaniem DALI umożliwia regulację strumienia świetlnego, co daje duże możliwości dostosowania oświetlenia do konkretnych wymagań. System oświetlenia z czujkami ruchu i czujnikami natężenia oświetlenia pozwala na zachowanie najlepszych efektów przy maksymalnych oszczędnościach.

Dużą zaletą opraw Jazon jest także wysoki współczynnik oddawania barw Ra>80 oraz brak elementów szklanych. Oprawa jest nietłukąca się, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Oprawy przemysłowe LED cechują się długim okresem eksploatacji i brakiem korozji diod LED dzięki utrzymywaniu niskich temperatur pracy. Na oprawy udzielana jest gwarancja 5 lat z możliwością jej przedłużenia. Czas realizacji jest krótki, a produkcja odbywa się w Polsce.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.theusled.com. Nasi specjaliści chętnie zaprezentują Ci korzyści, jakie płyną z wyboru opraw przemysłowych Jazon, a także pomogą w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Udostępnij:

Zobacz pozostałe Artykuły

Zapisz się do Newsletter'a

Scroll to Top

Odbierz PORTFOLIO PRODUKTÓW zapisując się w poniższym formularzu

Po zapisaniu się, natychmiast otrzymasz dostęp do materiałów.